SIDEBAR
»
S
I
D
E
B
A
R
«
Beetle’dan Haribo’ya..
24.Eylül.2009

picture0131

Bu Vosvos’larla nerdeyse yaşıtım. Kızım evdeki VW oyuncaklarının çokluğu yüzünden benim bu arabaya takıntım olduğunu düşünüyor. Yolda tüm VW’leri bak senin sevdiğin araba diye gösteriyor. Sevimli bulurum, gençken olsa 74 modelini isterdim, ama şimdi yolda bozulur, başıma bela olur diye korkarım. Bizim ufaklık tatilden eve gelince, Baykuş’u gezerken görsün, sevinsin, diye webden bir resmini buldum. Şu aralar kurtulmaya çalıştığım başka bir takıntı olan jelibonlar gibiler. (Bu arada merak edip, vazgeçmeme yardımcı olabilecek birşeyler (şu kadar zararlı, bu kadar zararlı iddiaları, cevapları vs.) peşindeyken  en favori jelibon markalarımdan biri  “Haribo“‘nun sayfasına düştüm. Sıkça sorulan sorular çok eğlenceli (Mesela Haribo helal mi, kosher mi, içinde ne tip jelatin var?)  tavsiye ederim. Vakit olursa.

İmza D.


1 yorum  
  • gia diyor ki:
    24.Eylül.2009 14:44

    Ben D.’yi ve jelibon hastalığını bilen biri olarak, jelibon yemekten perişan olduğu bir dizi ana şahit olduğumu itiraf etmek isterim:)
    Evet D., çok iyi bir karar almışsın (geç bile olsa), arkandayım:)


Bir Cevap Yazın

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>