SIDEBAR
»
S
I
D
E
B
A
R
«
Minicik bir milletvekili geyiği
5.Aralık.2009

meralGeçen gün haberlerde Eski Türk-İş Genel Başkanı ve şimdilerde CHP İstanbul milletvekili Bayram Meral’in Oran civarındaki ormanda yürüyüş yaparken, bir sürü köpeğin saldırısına uğradığına dair bir haber vardı. Meclis tabipliğinden bilmem kaç günlük rapor almış. Geçmiş olsun. Haberde iki nokta komiğime gitti.

Haberi ilk gün seyrederken, tabiplikte muayene esnasında kameramanın müthiş bir mesleki başarı örneği göstererek yakaladığı, Meral’e ait, iç çamaşırını sıyırıp sedyeye yüzüstü yatarkenki görüntüleri seyrettik. Hem de kaç kere. Çok mu lazımdı bize sayın milletvekilinin iç çamaşırını sayısız defalar görmek? Baktım ertesi sabah haberlerde iç çamaşırı görüntüleri traşlanmış. Birileri uyardı heralde. Neyse bu birincisi.

İkinci konu ise şu: Meral köpeklere çare bulunmadığı ve yürüyüş parkuru çevresindeki ormana salıverildikleri için, belediyeye sitem ediyor. Haklı olabilir. Komik gelen şu: Ropörtaj esnasında “komplo olmasın?” diye soruluyor allahın emri. Meral, “yahu ne komplosu olacak arkadaşlar” falan demiyor. Ciddi ciddi olasılıkları değerlendiriyor. Ben diyor, hiç kimseye zararı olmayan bir insanım, benden ne istesinler? Ömrüm insanlara hizmetle geçti, gibisinden şeyler söylüyor. Nasıl ya? 🙂 Ormanda yürürken köpek saldırmış işte, var mı ötesi?

Öte yandan Bayram Meral’ın hizmetleriyle ilgili daha fazla okumak isterseniz buradan ve buradan.

İmza D.


1 yorum  
  • tekir diyor ki:
    9.Aralık.2009 03:12

    kendini fazla onemsemek bu olsa gerek 🙂


Bir Cevap Yazın

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>