SIDEBAR
»
S
I
D
E
B
A
R
«
Dekorasyon ipuçları-2
8.Nisan.2011

Sevdiğim resimleri sıralamaya devam ediyorum.

Kartell’in “hayalet sandalye” olarak tercüme edebileceğimiz sandalyeleri  biz edinemeden  ayağa düşen  şeyler listesindeki yerini almak üzere. Son bir iki yıldır epey modalar. Allahtan  çok ucuz değiller de  beklenen  hızda ayağa düşmedi. 250 Euro civarı olanlarını biliyorum, daha ucuzları da var diye de duydum. Bunlar ahşaplarla süper oluyor bence. Tabii sadece düz şeffaf olanları.

Krem+ahşap + beyaz üçlüsü de her zaman güzel. Tabi araya siyah atınca da güzel olmuş.

Ama hiç renk olmasa da güzel oluyor, insanda duştan yeni çıkmışın gibi bir ferahlık peyda oluyor. Kısa sürede bayma potansiyeli  çok yüksek  gerçi.

Madem açık renklerde gidiyoruz bugün, en   hoşuma giden  açık renk parkelerden birini de ekleyeyim, olsun bitsin.

İmza D.


2 yorum  
 • limon kabugu diyor ki:
  8.Nisan.2011 11:42

  bence ilk 2 resimdeki beyaz salon goruntusu harika. ham ahsap masa ve gosterisli avize super bir 2li bence. ustundeki ayakli samdanlar da harika. arkada soba gibi bisi var sagda o ne acaba?

 • love and smile diyor ki:
  8.Nisan.2011 12:03

  * sandalyeler çok cici:) bana plastik renkli şeffaf kaşıklar var ya nedense onları hatırlattı
  * Dekorasyonda beyaz,,açık renkden çok hoşlanıyorum. Belki temizlik açısından zor yada ne bileyim bebek çocuk varsa..ama iç ferahlatıcı oluyor..


Bir Cevap Yazın

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>